Команда EUVOLIA вирушає на стажування!

Впродовж тижня, з 25 листопада по 2 грудня 2019 року, учасники проекту EUVOLIA Станіслав Черкасов, Катерина Василина та Олена Тупахіна, обмінюються досвідом та презентують здобутки EUVOLIA у партнерському університеті м. Фоджа (Італія) в рамках програми Erasmus+ KA107.

Насичена програма стажування передбачає як читання лекцій та відвідування семінарів, так і вивчення досвіду вдосконалення навчальних програм з гуманітарних дисциплін, і обговорення методологічних нюансів впровадження ціннісно-орієнтованого підходу. Крім того, стажери знайомляться з роботою міжнародного відділу та профільних кафедр партнерського університету, зустрічаються зі студентами, працюють у бібліотеці, а у вільний час надихаються краєвидами сонячної Італії.

Результати стажування дозволять не лише вдосконалити курс EUVOLIA, але й суттєво модернізувати програми дисциплін із європейським фокусом у ЗНУ. Здобутий досвід буде поширено за допомогою тематичних семінарів, презентацій, доповідей на радах факультетів тощо.

Щира подяка програмі Erasmus+, що розбудовує містки між країнами і дозволяє нам стати краще!