EUVOLIA вітає нових слухачів!

Чи є життя після карантину? Безсумнівно, так! З 14 вересня 2020 року розпочинається чергова ітерація навчального курсу “Європейські цінності у художніх текстах” від команди EUVOLIA. Цьогоріч нашими слухачами стануть студенти економічного, математичного, юридичного, історичного, філологічного факультетів, а також факультету журналістики, які обрали курс у якості вибіркової дисципліни гуманітарного блоку.

Серед причин, які вплинули на вибір, на перших місцях традиційно зручний і цікавий формат курсу, бажання поширити коло читання і дізнатися більше про особливості європейського менталітету та європейську ідентичність.

Розклад занять опубліковано на головній сторінці сайту. Чекаємо на зустріч у навчальній аудиторії EUVOLIA!